Tento článek byl vytištěn z webu nabruslich.cz

LifeInLine zná podobu 11. ročníku

Nejprestižnější středoevropský seriál v inline bruslení LifeInLine Tour vstupuje do 11. ročníku s řadou novinek. Novou lokalitou bude Most, kde se uskuteční mistrovství ČR v maratonu.

Seriál začne 20. června tradiční akcí v Ostravě, kde se na Hlavní třídě v Porubě pojede letos nejen o body do Českého poháru a Světového poháru. Letos bude Ostrava také součástí Rakouského poháru v inline bruslení. „Pořadatelé AIC nás jako pořadatele závodu, který si získal vysoké renomé v celém světě, požádali, zda bychom se nestali součástí Rakouského poháru. Po dohodě s pořadatelem World Inline Cup jsme se tak stali také součástí AIC a těšíme se na vysokou účast rakouských bruslařů,“ uvedl šéf pořadatelského týmu Martin Plecitý.

Na atraktivní trati v Mostě se pojede mistrovství ČR v maratonu 6. září a seriál LifeInLine Tour uzavře tradiční podnik naRohanském nábřeží v Praze v termínu 20. září. Praha bude zároveň součástí GIC (German Inline Cup) a mistrovství ČR v půlmaratonu.

Program všech tří závodů bude mít tradiční podobu a na své si během závodního dne opět přijdou inline bruslaři všech věkových i výkonnostních kategorií. V předvečer všech tří závodů seriálu LifeInLine Tour se pojedou nezávodní Večerní jízdy pro veřejnost.

Mimo seriál pořádá tradiční LifeInLine Team ve dnech 25. – 28. června mistrovství ČR na dráze/silnici v novém areálu U Cementárny v Ostravě a druhý ročník  12 a 24hodinovky v Ostravě-Porubě na Hlavní třídě v termínu 15. – 16. srpna.1 I 2015-03-13 23:35:44

(c) nabruslich.cz - Kopírování obsahu této stránky bez svolení jejího autora je porušením autorských práv.